Ve Žlebě

Rezervace

Adresa

Budětsko 23
Budětsko 79852
Okres Prostějov

GPS: 49.5918108N, 16.9398122E

STODOLA VE ŽLEBĚ

O UBYTOVÁNÍ

Hluboký les, rybník, ticho a luxusní ubytování v areálu mlýna… Ve Žlebě. K pronájmu nabízíme objekt kamenné stylové stodoly s otevřeným krbem uprostřed vybudované ná místě původního čertova mlýna. Stodola sestává z přízemí 11x6m vybavená otevřeným ohništěm z kamene, se zázemím s plně vybaveným kuchyňským blokem , možnosti posezení až pro 20 osob, sociálním zázemím.

Poznejte unikátní romantické místo jako stvořené pro velkou rodinnou oslavu nebo pro odpočinek. Kompletně zrekonstruovaná kamenná stodola, která je součástí areálu bývalého čertova mlýna ze 14. století, se proměnila v krásný obytný prostor. 

100% KOMFORT

VYBAVENÍ UBYTOVÁNÍ

V patře se nacházejí dvě tematicky vybavené ložnice „Obora“ a „Ovčárna“, ze kterých se dostanete přímo po dřevěném mostě na hrázi rybníka. Pod střechou Vás překvapí dvě malé observatoře nabízející nádherný výhled na přilehlý rybník a okolní lesy. Ničím nerušený spánek si můžete vychutnat v luxusních postelích. Součástí nadzemního podlaží je i relaxační zóna s pohodlným posezením určená k četbě nebo k poslechu hudby (k dispozici je zvukový systém ProJet BT B a Beosound Staga). Samozřejmostí je i WIFI a sociální zázemí.

„Ovčárna“ může poskytnout útočiště 2 dospělým osobám, stejně tak i „Obora“ a pro 4 malé dobrodruhy připravíme nocleh na přistýlkách v observatořích.
Předností ubytování ve Žlebě je malá frekvence turistů a panenská příroda vhodná pro pěší turistiku a vyjížďky na kole. U nás máte možnost zažít jedinečnou atmosféru života na samotě a vychutnat si ničím nerušený odpočinek.

NUDA NEBUDE

KAM V OKOLÍ

A pokud byste se přeci jen začali nudit a chtěli odpočívat aktivně, tak přilehlý rybník s kapry je Vám plně k dispozici. Během dne se můžete věnovat procházkám a přímo od mlýna vyrazit za nedalekým pramenem Ochozské kyselky, v nedalekém Krakovci se projet na koni nebo se vydat prozkoumat okolní městečka a pamětihodnosti (kaple sv. Antonína Paduánského a zámek v Krakovci, letní sídlo akademika Otto Wichterle v obci Stražisko ad.).

Stodola Ve Žlebě

FOTOGALERIE